Kapu Tibor veszi át a HUNOR űrprogramot, és megalakulhat a Magyar Űrügynökség
Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter Kapu űrutazásának első évfordulóján jelentette be, hogy új, politikailag független szervezetre van szüksége a felívelő magyar űriparnak, de jön a magyar űrtörvény is.